Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Автомобил "лети" с 240 км/ч в тунел "Железница"
Автор: Екип Varna24.bg 22:59 / 22.07.2024Коментари ()1589
© bTV
Млад мъж шофира с 240 км/час, преминавайки през тунел “Железница" на АМ "Струма“. Рисковата ситуация е заснета на видео клип, качен в социалните мрежи, а в него ясно се вижда, че скоростта на моменти и на излизане от тунела достига до 250 км/час.

В колата има и млада жена, която се вижда за секунди при рисково изпреварване.

От полицията в Благоевград казаха за bTV, че са запознати с видеото, но към момента не разполагат с информация за водача, тъй като не е известно кога е направен клипът, а камерите в тунела не засичат скоростта. 

Призовават гражданите, станали свидетели на въпросната ситуация да сигнализират, за да се установи датата, или каквато и да било допълнителна информация, която би помогнала за установяване на мъжа. 

Медията изпрати и въпроси до Агенция "Пътна инфраструктура“ във връзка със заснемането в тунела и възможно ли е да бъде установен регистрационният номер на автомобила. От там потвърдиха в официално писмо, че камерите в тунела не засичат скорост, а, за да се установи регистрационният номер на автомобила, трябва да разполагат с дата и час на преминаването му. Ограничението на скоростта в тунел “Железница" е 80 км/час.



https://www.varna24.bg/novini/Bylgaria/Avtomobil-leti-s-240-kmch-v-tunel-Zheleznica-2197441
Copyright © Varna24.bg. Всички права запазени.