Вашето име  
 Вашият e-mail адрес  
 Име на получателя  
 E-mail на получателя  
Изведоха Станислава от реанимацията, скоро ще я изпишат
Автор: Екип Varna24.bg 13:49 / 30.05.2012Коментари ()1823
© Impact Press Group
Бременната Станислава Христова от Варна, която преживя два инсулта и сложна ендоваскуларна операция с платинени спирали, от два дни е настанена за възстановяване във Втора неврологична клиника в университетската болница "Света Марина" във Варна. Това каза изпълнителната директорка на елитното лечебно заведение доц. д-р Жанета Георгиева.

"Пациентката е изведена от реанимация в понеделник. Раздвижена е и се чувства добре, няма температура и след известно възстановяване във Втора неврологична клиника смятаме, че ще можем скоро да я изпишем и да се върне в дома си", обясни доц. Георгиева.

Започнала е и законова процедура за закупуване на техниката, която върна към живота бременната Станислава след изкараните два мозъчни инсулта.

"Видях се с дъщеря си, помни хора и лица, но много често разказва за някакви летища и самолети и все пита кой ще пътува в чужбина, обясни състоянието на щерка си баща й Красимир Димитров. - Не знам къде е била, докато е била в кома, но непрекъснато говори за летища и самолети", каза с чувство за хумор Димитров.

Източник: в. "Монитор"




Още по темата: общо новини по темата: 17
20.05.2013 »
16.04.2013 »
31.08.2012 »
13.06.2012 »
18.05.2012 »
17.05.2012 »
предишна страница [ 1/3 ] следващата страница
https://www.varna24.bg/novini/varna/Izvedoha-Stanislava-ot-reanimaciyata-skoro-shte-ya-izpishat-355533
Copyright © Varna24.bg. Всички права запазени.