 © Varna24.bg | Читатели на Varna24.bg се свързаха с редакцията на сайта, за да споделят своето разочарование. Причината - голямо закъснение на един от влаковете за София. Ето какво разказаха потърпевши:
"Здравейте! Поредна издънка на БДЖ - това се случи в последния от четирите почивни дни. Хората стоят и си чакат, никой не ни информира за нищо. Едва броени минути преди влакът да пристигне по разписание, се обявява, че има 50 минути закъснение. Които в последствие се оказаха 60.
Така вместо в 14,46 "бързият" влак дойде в "Тракия" в 15,46 часа. Става въпрос за влака от Варна за София, който много пловдивчани ползват с оглед на удобния час, в който пристига в столицата. Ако няма закъснение, разбира се... В кой век живеем?". |