25-годишен счупи черепа на познат със сап на брадва в Смядово

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
12:01 / 07.12.2021
916
25-годишен мъж от село Градец е задържан за нанасяне на телесна повреда. Малко след 03:00 часа на 7 декември в дежурната част на областната дирекция е получен сигнал за скандал и сбиване на ул. “Здравец“ в Смядово.

На адреса веднага е пратен полицейски екип. Установено било, че по време на битов скандал 25-годишен мъж нанесъл удар със сап на брадва в областта на главата на 42-годишен с постоянен адрес в село Нейково.

Пострадалият е откаран за преглед в шуменската болница, където е установена фрактура не черепа. Настанен е за лечение в болничното заведение без опасност за живота. Извършителят е задържан. За извършено престъпление по чл. 129 ал. 1 от НК е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
50 лв. за кило боровинки и 59 лв. за малини? Възможно е!
Томислав Дончев: Румен Радев иска да разбие правителството на Жел...
Предупредиха: Май и юни ще са натоварени за борба с градушките
40 юристи с апел: Искането за незаконен референдум подкопава дове...
Николай Василев: Още през 2009 г. трябваше да влезем в еврозоната...
АПИ: Движението към Варна по част от АМ "Хемус" минава в една лен...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).