Анелия за катастрофата: Бащата риташе колата ни. Започна да ни заплашва, че ще ни убие!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
12:23 / 20.08.2024
3174
Певицата Анелия излезе с публично изказване за първи път след катастрофата с нейно участие, при която тежко пострада дете. Звездата запази мълчание няколко дни. Днес по-рано тя написа: "Скъпи приятели, Благодаря от сърце за загрижеността и огромната любов, с която ме подкрепяте не само в добрите, но и в тежките моменти! Добре съм, Благодаря на Господ, че ме закриля и винаги е с мен и близките ми".

Постът предизвика лавина от коментари и нападки срещу Анелия. Час по-късно, певицата наруши мълчание и качи кратко видео по темата в Инстаграм.

"Много ми е болно от това, което преживяхме тези дни. Болно ми е, че хората правят циркове от това, което преживяхме със семейството ни", казва Анелия и припомня, че в нейната кола е пътувало детето й, което е в шок след катастрофата.

"Искам да ви споделя истината! Катастрофа имаше! Преживяхме същия ад, както и другото семейство. Да, не отидохме да помогнем и съдействаме. Бащата риташе колата ни. Започна да ни заплашва, че ще ни убие! Счупи стъклото на автомобила ни. Нещото, което цяла България не знае е, че бащата даде положителна проба за амфетамини. След това полицията го отведе в болницата за втора проба.", разказва Анелия.

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (1)

Още по темата (8):
07.10.2024 Излезе пробата за наркотици на мъжа от катастрофата с фолкпевицата Анелия
05.10.2024 Анелия най-после проговори за катастрофата
21.08.2024 Бащата на пострадалото при катастрофа дете, при която участва и певицата Анелия: Реагирал съм остро, да. Детето ми лежеше на пътя!
20.08.2024 Говори бащата на детето от тежкото ПТП край Варна и опроверга обвиненията на Анелия
20.08.2024 Какво е състоянието на детето, което пострада при катастрофата с Анелия
20.08.2024 Анелия с първи думи след катастрофата, хората обаче я попиляха
Още новини от Национални новини:
Скоростта от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляван...
Постоянен арест за шефа на пловдивската митница Мирослав Беляшки
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...
Шофьори: Ето я причината, поради която минаваме през Кресна вече ...
Починалото 18-годишно момиче в Хасково е било намерено в бидон
Ден на труда, но и неработен за повечето – строители разбудиха ця...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).