БДЖ въвежда предварителна продажба на билети за празниците

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:52 / 11.04.2011
640
За удобство на клиентите, които предвиждат да пътуват с влак през периода на Великденските празници и през празничните дни по повод Деня на храбростта (Гергьовден), от утре "Холдинг Български държавни железници" ЕАД въвежда предварителна продажба на билети и резервации за седящи места за всички категории бързи влакове.

Обичайният срок за предварителната продажба на билети е 5 дни, но "Холдинг БДЖ" ЕАД има практиката да удължава този срок, когато предстоят празнични периоди. Предварителната продажба на билети и резервациите за седящи места ще се извършват във всички гари и железопътни бюра в страната за периода от 12-ти април до 8-ми май.

Клиентите на "Холдинг Български държавни железници" ЕАД могат да получат подробна информация за свободните места във влаковете от служителите на билетните каси в железопътните гари и бюра в страната. Телефоните за връзка с гишетата "Информация" и билетните каси в гарите и бюрата са посочени на интернет страницата на железопътния превозвач.

За празничните дни по повод Великден и Гергьовден, "Холдинг БДЖ" ЕАД предвижда да осигури допълнителни вагони за някои влакове, които пътуват по основните направления в страната.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Желязков: Категорично неприемливо е президентът Радев да чертае б...
Илияна Йотова: Когато реша и ако реша да се кандидатирам за прези...
Има принципно решение възрастта на пенсиониране и за двата пола д...
Брокер: Слабото предлагане на имоти не значи, че всяко жилище мож...
Владислав Горанов: Неадекватно решение на президента! Мисля, че е...
Виктор Димчев: Президентът Румен Радев е национален предател!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).