Битов скандал между съселяни завърши с убийство

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:36 / 26.06.2019
1451
36-годишен мъж е задържан за убийство на 58-годишен негов съселянин. Криминалното деяние е извършено около 23 часа на 24 юни в село Априлово, община Горна Малина, съобщават от ОД на МВР – София,

След получаването на сигнала към мястото са изпратени автопатрул на РУ – Елин Пелин и екип на Спешна помощ, който констатирал смъртта на 58–годишния мъж. При извършения оглед са установени следи от насилие.

В резултат на предприетите незабавни издирвателни действия било установено, че след употреба на алкохол и възникнал скандал от битов характер между жертвата и 36-годишен жител на същото село, по-младият нанесъл удари по главата и тялото на опонента си.

По случая е образувано досъдебно производство. Материалите са докладвани на Окръжна прокуратура – София. На задържания е наложена мярка за неотклонение до 72 часа. Работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След 2 часа очаквайте...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е безумна
Кой колко взима в България?
Варна посрещна патриарх Даниил


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).