Бивши министри на ГЕРБ с остра атака към Радостин Василев

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
19:56 / 06.06.2022
1468
В изявите в медиите на министъра на спорта има само бомбастични закани за търсене на съдебна отговорност, вместо каквито и да било реални действия в подкрепа на българския професионален спорт. Това написа в личния си профил във Фейсбук Николина Ангелкова. Тя също така сподели и снимка на бившия спортен министър Красен Кралев и неговите думи: "Радостин Василев се изживява като разследващ журналист, полицай, прокурор и съдия едновременно. Вместо да си върши работата, за която е назначен".

Припомняме, че след финала в турнира за Купата на България, Василев заяви:

"Левски трябва да празнуват. Името на Красен Кралев не съм го споменавал в последното ми интервю, той разпознал ли се е? След като се е разпознал, значи има от какво да се притеснява. Аз не говоря празни приказки, тежки дни предстоят за Красен Кралев оттук нататък".

Известно е, че Ангелкова бе избрана за министър на туризма във второто и третото правителство на Бойко Борисов. На 7 ноември 2014 година Кралев става министър на младежта и спорта на мястото на служебния министър Евгения Раданова. Той е министър на младежта и спорта като част от второто правителство на Борисов.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Радев: Хората, които се обявяват за най-големи демократи, са срещ...
Голямо събитие открива летния сезон на морето
Новият игумен на Зографския манастир бе интронизиран в Атон, държ...
Верижна катастрофа блокира движението на АМ "Тракия" в посока Пло...
Атанас Атанасов, "БСП - Обединена левица": Този референдум за евр...
Иван Иванов: През август ще започне ремонтът на отсечката, на коя...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).