Борят се за живота на възрастен мъж, пострадал при пожар в Айтос

Автор: Иван Сотиров
Коментари (0)
08:53 / 30.12.2020
1275
Възрастен мъж пострада при пожар в Айтос. Сигнал за инцидента е подаден вчера около 08.20 часа в Районно управление – Айтос. Огънят е възникнал в приземно помещение на айтоската улица "Панайот Волов" № 23 А, обитавано от 72-годишен мъж. Пожарът е потушен от един противопожарен автомобил и трима огнеборци. Възрастният мъж е получил множество изгаряния по цялото тяло. Настанен е в реанимацията на УМБАЛ Бургас в критично състояние, с опасност за живота.

По първоначални данни най-вероятна причина за пожара е незагасена цигара. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Министър Станков: България показа, че е гарант за сигурността на ...
Премиерът поздрави папа Лъв XIV: Уверен съм, че отношенията между...
Президентът: България може да предложи на Япония възможности за с...
Асен Василев: Българите са питани 7 пъти за еврото
Проф. Йоцов: Аргументът, че влизането на България в еврозоната ве...
Млад учител: Нетно взимам около 1300 - 1400 лева, които на мен са...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).