Циганин издъхна след жесток побой от свои съселяни

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
11:17 / 28.07.2015
1405
Циганин от монтанското с. Якимово е издъхнал след жесток побой от свои съселяни заради две кофи с джанки, съобщи "24 часа", като се позова на полицията в Монтана.

Разпрата се разразила в 7,15 ч. сутринта в понеделник. 39-годишният Иларион В. и 45-годишният Делян К. се заканили на 24-годишния Петър, който набрал плодовете. Младият мъж се оплакал на баща си, който пък повикал брат си, за да се разправят с Иларион.

Те се докопали до него след бясна гонка и го пребили. Биячите са задържани, а Иларион издъхнал от раните си в монтанската болница. Младата му съпруга припаднала от мъка при трагичната вест.


Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
И това доживяхме: КАТ няма да ни глобява за определени нарушения
Ще се сбъдне ли прогнозата за 50 лв. за килограм череши?
Баща на загинало в катастрофа момиче: Седем години по-късно все о...
Вицепрезидентът откри изложбата "Азбука и история" в шуменската р...
Кардиологът д-р Рада Прокопова: Нещата, които са вредни за сърдеч...
Български ученици с нови медали от престижно състезание


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).