ДПС около Доган: Истината е една - марката принадлежи на своя създател

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
17:43 / 21.03.2025
1042
Свидетели сме на поредната безочлива манипулация и лъжа, родена в пропагандната машина на Делян Пеевски. Решението на Административният съд не е нищо повече от процедурно отхвърляне на жалба, а не разобличение или разпад на ДПС, както услужливо тиражират жълто-кафявите му медии. Истината е една: марката "ДПС“ принадлежи на своя създател – д-р Ахмед Доган, който я е изградил с визия, мъдрост и стратегическо мислене, непостижимо за посредствени политически търговци като Пеевски. Това заявяват от ДПС около Доган в своя позиция. 

Ето какво още пиша в нея:

От дни наблюдаваме поредната агресивна атака срещу Автентичното ДПС и историческата роля на партията като гарант на етническия мир и толерантността. Политически проксита на Пеевски се опитват да узурпират Движението, използвайки добре познатите си методи – клевети, внушения, медийна пропаганда и всякакви опити да ни бъде вменено използване на език на омразата.

Това е манипулативен и целенасочен наратив, чиято цел е да дискредитира ДПС. Няма да позволим мултикултурната, демократична и толерантна партия, която д-р Доган създаде и превърна във фактор на стабилността в България, да бъде омърсена от слугите на статуквото. Пеевски и неговите обслужващи говорители прилагат класическия принцип на Гьобелс – една лъжа, повторена достатъчно пъти, да се превърне в истина в общественото съзнание.

Но истината не може да бъде подменена. Никоя жълто-кафява медийна кампания, нито една фабрикувана интрига не може да заличи името и делото на Ахмед Доган, нито да разклати фундаментите на ДПС, изградени с визия, интелект и политическа стратегия.

Истинските депесари знаят от кого е създадена и на кого принадлежи ДПС. И то не е на временни политически спекуланти и схемаджии, които през цялото си житейско битие са доказвали, че единствената им кауза е лъжата и кражбата.

Виж коментарите (1)

Още по темата (187):
28.04.2025 ВКС гледа делото за промените в ръководството на ДПС
15.04.2025 Делото за промените в ръководството на ДПС стигна до ВКС
14.04.2025 Ахмед Доган: В Младежкото ДПС виждам реалния инструмент за преодоляване на кризата
14.04.2025 Митов: Няма да позволя МВР да се ползва за политически цели
14.04.2025 Депутат от ДПС-ДПС за сагата с Боянските сараи: Целта беше да арестуват Ахмед Доган
13.04.2025 Калашник и други оръжия са намерени в боянските сараи! Трима са задържани
Още новини от Национални новини:
Желязков: Категорично неприемливо е президентът Радев да чертае б...
Илияна Йотова: Когато реша и ако реша да се кандидатирам за прези...
Има принципно решение възрастта на пенсиониране и за двата пола д...
Брокер: Слабото предлагане на имоти не значи, че всяко жилище мож...
Владислав Горанов: Неадекватно решение на президента! Мисля, че е...
Виктор Димчев: Президентът Румен Радев е национален предател!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).