Делян Пеевски: Страната ни направи много за Украйна, но никой не трябва да налага избор между войната и мира

Автор: Петър Дучев
Коментари (0)
14:19 / 03.03.2025
1620
В ден като този, когато говорим за България, трябва да защитим на първо място нашия национален интерес, сигурността и здравето на българския народ. Държавническо е да поставим на масата разрешаването на проблемите на хората, защото страната ни все още е в криза и политиците трябва да се заемат с това. Това пише лидерът на "ДПС - Ново начало" Делян Пеевски, цитиран от пресцентъра на формацията.

Ето и останалата част от текста:

Страната ни направи много за Украйна и украинския народ и това беше ценностен избор, но днес никой не трябва да налага избор между войната и мира, още повече неканен и непредставен, воден от мерак да се хареса някому.

Мирът и свободата нямат алтернатива, а и времето днес, и интересът на хората могат да изискват само едно - мир.

И това е отговорност пред хората, които ни дават доверието си и всички български граждани, които се нуждаят от силна България и лидерство, което служи на тази велика национална кауза.

България има нужда от Коалиция на желаещите да работят за хората, чиито основи поставихме с "Ново начало" и растящото с всеки изминал ден доверие е затова, че за нас дневният ред включва ежедневните проблеми на хората и тяхното разрешаване, така че да могат да се чувстват сигурни и свободни в Родината си.

Виж коментарите (0)

Още по темата (478):
29.04.2025 Владимир Чуков: Путин иска да приложи втори Будапещенски договор, а Украйна да се разоръжи
26.04.2025 Тодор Тагарев: Тръмп върна Путин като играч на геополитическата сцена, а той е престъпник
24.04.2025 Бивш министър на отбраната разкри коя е ябълката на раздора при войната в Украйна
24.04.2025 Бивш директор на разузнаването за войната в Украйна: Мирът изглежда
невъзможен
22.04.2025 Иво Инджев: Путин е лъгал прекалено много пъти, за да му повярваме, че изведнъж е станал миролюбец
18.04.2025 Полк. Вилис Цуров: Преместването на натовската база в Румъния ще бъде изключително полезно за България
Още новини от Национални новини:
Пламен Павлов: Денят на избухването на Априлското въстание трябва...
Близо 700 военни ще преминат през парада на 6 май, техника няма д...
Енергийният министър: От 1 юли ще има нов начин за определяне на ...
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Възникнал е скандал между Ив...
Детето, хвърлено от мост в Луковит: Мъжът ме преследваше с малка ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).