Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Делян Пеевски за изслушването за "Боташ": Лицата, които ограбиха България, няма да се самоуличат в престъпление
Автор: Самуил Иванов 10:42 / 15.05.2025Коментари (0)493
© Булфото
Лицата, които грабиха по нечия заповед България с над 4 млрд. лева, какво очаквате - да се самоуличат в престъпление? Няма да го направят.  Хубаво е да проверите кога парламентът сезира за "Боташ" и какво направиха компетентните органи. Това заяви лидерът на "ДПС-Ново начало" Делян Пеевски в кулоарите на парламента във връзка с изслушването по темата "Боташ". 

Според него изслушването на лицата, участвали в подписването на договора с "Боташ", няма да доведе до съществени разкрития. Делян Пеевски смята, че разследващите органи не са направили нищо във връзка с проучването на обстоятелствата около сключването на сделката. 

"Вчера го подкрепихме да се изслуша. Нищо не се случва. Пълен провал е това прочуване. Тези лица лъжат нагло в момента в зала. Какво да кажат? "Ние ограбихме България по нечия заповед" - няма да го направят", категоричен бе лидерът на ДПС-НН. 

Той коментира и стачките на служителите в градския транспорт в София. 

"Виждам страхотното управление на пуделите. Където те са управлявали, всичко е крах. Какво се случва в София, управлението на пуделите. Където са те, има крах и грабежи. Надявам се скоро да свърши", заяви Делян Пеевски

Делян Пеевски отговори и на въпрос във връзка с контрабандия канал в Пловдив: "Тази тема, която я развиват (бел. от ред. - ПП-ДБ), трябва да разберат, че всички такива грабежи са свършили и аз ще имам грижата за това", заяви Пеевски.




Още по темата: общо новини по темата: 18
15.05.2025 »
15.05.2025 »
15.05.2025 »
15.05.2025 »
15.05.2025 »
15.05.2025 »
предишна страница [ 1/3 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
България и Войната в Украйна
ТВ и шоу сезон 2024/2025 г.
Катастрофи в България
Предметът "Добродетели и религии" в училище
ТИР уби 12-годишно момиче край Плевен
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: