До 15 градуса във вторник

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
22:42 / 01.02.2021
1376
През следващото денонощие в равнините и низините ще има значителна ниска облачност или мъгла. През деня от югозапад ще се появи висока и средна облачност. На отделни места ще превали слаб дъжд. В повечето райони ще е почти тихо. Минималните температури ще са предимно между 1° и 6°; максималните от 5°-7° по Дунав, където ще има по-трайни мъгли, до 13°-15° в крайните южни райони. 

Над планините облачността ще е по-често значителна, но главно преди обяд ще има и по-съществени разкъсвания. На отделни места ще има и слаб валеж от дъжд, над около 1600 метра - от сняг. Ще духа умерен югозападен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 7°, на 2000 метра - около 0°.

По Черноморието главно до обяд ще е със значителна ниска облачност или мъгла. По-късно през деня видимостта ще се подобрява, но от запад ще се увеличи високата и средната облачност. На отделни места ще превали дъжд. Ще духа слаб вятър с южна компонента, но до вечерта ще се ориентира от север. Максималната температура на въздуха ще е от около 8° в северните райони до 14° в южните. Температурата на морската вода е 8°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала, на север - 3 бала.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Депутатите в парламента ще обсъждат безопасността по пътищата и р...
МО: Без паника, ако видите военна техника по пътищата!
Асен Василев за еврозоната: Тези, които плашат население, имат за...
АПИ съобщи добрата новина за шофьорите по АМ "Тракия"
Запечатаха партийната централа на ДПС на Ахмед Доган, депутатите ...
Проф. Григор Димитров: Здравната система е небалансирана, работи ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).