Двама задигнаха с каруца 200 килограма окосен фураж

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
10:23 / 02.09.2019
1446
На 30 август, около 23:10 часа се тъжи 44-годишен мъж от град Добрич. По данни на тъжителя за времето от 18:00 часа на 29 август до 05:00 часа на 30 август, неизвестен извършител е извършил кражба на около 200 кг окосен фураж люцерна в землището на с. Равнец, обл. Добрич.

От проведените незабавни ОИМ и ПСД е установен извършителя на деянието. С полицейска мярка за срок от 24 часа е задържан 35-годишен мъж от с. Присад, обл. Добрич и 32-годишен мъж от град Генерал Тошево.

Превозното средство, конска каруца с която е извършена кражбата е иззета по надлежния ред. По случая е образувано бързо полицейско производство.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Диана Андреева-Попйорданова: Културата е приоритет и пиар на поли...
Кирил Топалов: Нестинарството не е нещо, в което да има някаква д...
Азис отговори на Даниел Митов: Тъжно. Ужасно
Радомир Чолаков: Референдумът на Радев беше опит за шум в 12 без ...
Киселова за искането на Радев към КС: Според мен ще бъде допуснат...
Ограничават движението по АМ "Хемус" в посока Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).