Експерти установиха проблем с маркировката по новия участък на АМ "Тракия"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:43 / 23.07.2021
2018
АПИ, Институтът по пътища и мостове и Европейският център за транспортни политики се разминаха в констатациите дали положенате преди дни маркировка на отсечката между Чирпан и Стара Загора на магистрала "Тракия“ отговоря на стандарта.

На места вече сигнализацията на пътя е пожълтяла. Според неправителствената организация светлоотразителността е ниска и е под минимума.

От държавния контрол казаха, че ще изчакат 14 дни от пускането на движението и след това ще направят своя проверка на място, пише "БТВ". 

Ако тогава се докаже, че перлите в маркировката са по-малко от изискванията, чак тогава фирмата-изпълнител ще бъде санкционирана и ще трябва да подмени маркировката.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Желязков: Категорично неприемливо е президентът Радев да чертае б...
Илияна Йотова: Когато реша и ако реша да се кандидатирам за прези...
Има принципно решение възрастта на пенсиониране и за двата пола д...
Брокер: Слабото предлагане на имоти не значи, че всяко жилище мож...
Владислав Горанов: Неадекватно решение на президента! Мисля, че е...
Виктор Димчев: Президентът Румен Радев е национален предател!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).