Гешев: Най-висшите служители в МВР са били на хранилка в престъпния свят

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (37)
21:29 / 26.06.2020
2954
Най-висшите служители в МВР, които трябва да противодействат срещу наркоразпространението, са били на хранилка в престъпния свят. Това обяви в "Панорама" в ефира на БНТ главният прокурор Иван Гешев по повод задържаните висши служители в ГДБОП.

"Едва ли някой може да каже колко време са били от другата страна. Участват и лица, които не са били служители в МВР. Правили са логистика на различни престъпни групи, удряне на техни конкуренти. Помагали са на всички, които си плащат.

Имало е моменти, в които са могли да ни компрометират пред чуждестранни наши партньори. Това се случва и в други страни. Надявам се тези случаи да стават все по-малко", заяви главният прокурор.

Виж коментарите (37)
Още новини от Национални новини:
Скоростта от 90 км/ч при движение по магистрала обещава намаляван...
Постоянен арест за шефа на пловдивската митница Мирослав Беляшки
Иван Бакалов: Звъняха ми от Първо РПУ с чуждестранен номер с код ...
Шофьори: Ето я причината, поради която минаваме през Кресна вече ...
Починалото 18-годишно момиче в Хасково е било намерено в бидон
Ден на труда, но и неработен за повечето – строители разбудиха ця...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).