Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Хакерът-милионер Иван Тодоров в любовна авантюра с дъщерята на Фатик
Автор: Екип Varna24.bg 23:21 / 03.07.2020Коментари (2)3484
©
Иван Тодоров, шефът на печално известната фирма за кибер сигурност "ТАД Груп", има нова тръпка след излизането си от ареста. 43-годишният варненски милионер е подхванал интимна връзка с чувствително по-младата от него Адриана Тюркмен, дъщеря на застреляния през 2003 г. мафиотски бос Филип Найденов – Фатик.

През последните 3 месеца Иван Злото, както е известен в родния си град Варна хакер №1 в страната, е почти неразделен с чувствително по-младата от него Адриана. Двамата обикалят заедно нощните заведения в София и по северното Черноморие, а ако се вярва на светската мълва, щерката на Фатик даже се е нанесла да живее в софийския апартамент на Тодоров в тузарския жилищен комплекс "Стела Бояна" в полите на Витоша.

Въпреки, че са заедно от пролетта, до този момент босът на хакерите и Адриана Тюркмен не са обявили официално връзката си. Според техни познати обаче, Иван Тодоров е хлътнал до уши в 23-годишната щерка на Фатик и напълно е забравил краха на предишната си интимна авантюра.

След като миналото лято той бе зрелищно арестуван на софийското летище като инициатор на безпрецедентната хакерска атака срещу системата на НАП, която доведе до огласяването на лични данни на близо 5 милиона българи, неговата тогавашна приятелка Гергана скоропостижно го напусна. Докато Иван Тодоров гниеше в ареста, половинката му даже си намери ново гадже – футболиста Павел Виданов, пише "Уикенд".

Преборилата коронавирус Адриана Тюркмен е светъл лъч в живота на морския баровец Иван Тодоров. След като миналото лято той бе обвинен от Специализираната прокуратура като подбудител на хакерската атака срещу системата на НАП, извършена от неговия служител в "ТАД Груп" Кристиян Бойков, бизнесът му се срина като пясъчна кула. Фирмата за кибер сигурност "ТАД груп" бе обявена във фалит, а голяма част от заведенията му също спуснаха кепенци. Все пак Тодоров излезе от ареста през февруари, плащайки гаранция от 100 000 лева. Делото за хакерската атака срещу НАП, по който обвиняеми са Иван Тодоров, търговския директор на "ТАД Груп" Георги Янков и Кристиян Бойков, все още не е стартирало.



Още по темата: общо новини по темата: 78
06.03.2023 »
14.01.2021 »
09.09.2020 »
01.09.2020 »
16.06.2020 »
27.02.2020 »
предишна страница [ 1/13 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.
ИЗПРАТИ НОВИНА
« Септември 2023 г. »
пон
вто
сря
чтв
пет
съб
нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Виж още:
Актуални теми
Хеликоптер изчезна край Гърмен
Войната в Украйна
Отбелязване на Деня на Независимостта
Арести по подозрения в шпионаж за Русия
Влизането на България в Шенген
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Как се справя Община Варна с овладяването на последиците от проливните дъждове?
Много добре
Добре, но можеше и по-добре
Не се справи
Пълна трагедия

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0888 53 26 24
novini@varna24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
Варненци във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: