Хванаха 60 мигранти на АМ "Тракия", шофьорът на буса избяга

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
13:29 / 25.07.2022
1069
В районното управление в Сливен е получен сигнал за група лица, за които се предполага, че са бежанци. Те са забелязани в района на 261 км на автомагистрала "Тракия“ в посока София.

Екипи на РУ-Сливен и група "Миграция“ са установили 60 мъже - чужденци. Всички те са били без документи, съобщават от полицията в Сливен.

Извършени са действия по установяване на самоличността им. Оказало се, че двама от тях са от Пакистан, а останалите 58 от Афганистан. Всички са откарани и настанени в СДВНЦ-Любимец.

Издирва се шофорът на буса, с който са се придвижвали.

Виж коментарите (0)

Още по темата (22):
31.10.2022 Шофьорът на автомобила, пълен с мигранти, предизвикал тапата на АМ "Тракия", не е спрял на стоп палка
23.09.2022 Председателят на ОС в Свиленград: Не се вижда натиск от мигранти, но да почистят храстите по пътя, за да ги виждаме
17.09.2022 Заловиха нелегални мигранти бяха заловени
03.09.2022 Министър Демерджиев има съмнения за служители на МВР, помагали на каналджии по границите
01.09.2022 Загиналият шофьор на претъпкания с мигранти микробус в Унгария е българин
01.09.2022 Арестуваха мъж, укривал мигранти в България
Още новини от Национални новини:
50 лв. за кило боровинки и 59 лв. за малини? Възможно е!
Томислав Дончев: Румен Радев иска да разбие правителството на Жел...
Предупредиха: Май и юни ще са натоварени за борба с градушките
40 юристи с апел: Искането за незаконен референдум подкопава дове...
Николай Василев: Още през 2009 г. трябваше да влезем в еврозоната...
АПИ: Движението към Варна по част от АМ "Хемус" минава в една лен...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).