И хора на БСП против Делян Пеевски за шеф на ДАНС

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (5)
12:32 / 14.06.2013
961
Народният представител от Коалиция за България Георги Кадиев не е подкрепил кандидатурата на Делян Пеевски за председател на ДАНС. Кадиев е публикувал позицията си във фейсбук и в нея се казва: 

"Искам съвсем ясно да заявя, че не съм подкрепил кандидатурата на Дилян Пеевски за председател на ДАНС. На заседание на парламентарна група гласувах против. В зала не гласувах. Дадох много от себе си, за да не е ГЕРБ на власт. Нямам никакъв проблем да напусна парламента утре, но не мисля, че това би подобрило нещо. Влязох в парламента, за да изкореним ГЕРБ, но и за да възстановим професионализма и морала. 

Днешното решение прекрачва границата на компромиса, който бих могъл да приема, и го заявих и на групата. Негласуването ми е моята форма на несъгласие. Може би правилна, може би не. Не ме съдете. Надявам се в България да се случват добри неща".

Виж коментарите (5)
Още новини от Национални новини:
Левон Хампарцумян: Преди "мизерните пенсии" какво сте направили?
Ще премахнат ли хартиения талон на колите?
БЛС: Общественият отзвук от инцидента с 6-годишния Ангел да не пр...
Евродепутат: България липсваше на европейската и световната полит...
Д-р Велина Владимирова: Обществото ни е болно, а децата ни – мърт...
Депутат предупреди: Предстои сериозна финансова криза!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).