Инцидент с питбул в Пловдив, има пострадали!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
08:31 / 24.02.2023
1096
Питбул нахапа мъж и кучето му в Пловдив. Двамата са били нападнати по време на разходка. Пострадалият е германец и е останал шокиран от случката. За инцидента сигнализира съпругата му в социалните мрежи. Тя издирва собственичката на агресивното куче, защото от полицията са й казали: "Обадете се, ако я намерите".

По думите им питбулът е бил без намордник, а жената стояла безучастно по време на нападението, а след това си е тръгнала.

"Мъжът ми е помолил много пъти жената да овладее кучето си. Домашният ни любимец има повърхностни наранявания по корема и лапите. Съпругът ми е с инфекция на ръката и вчера се наложи да му се направи операция. За мен няма лоши кучета, но има лоши стопани. Жената е проявила безотговорност. Това да не се опиташ да помогнеш и да избягаш е необяснимо", разказа жената на пострадалия.

"Миналата седмица изпитвах сериозни болки. Сега започнах да се чувствам по-добре. Бих искал собственичката да си признае, че очевидно не може да се грижи и да контролира кучето", каза в ефира на "Здравей, България" пострадалият мъж.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Голямо събитие открива летния сезон на морето
Новият игумен на Зографския манастир бе интронизиран в Атон, държ...
Верижна катастрофа блокира движението на АМ "Тракия" в посока Пло...
Атанас Атанасов, "БСП - Обединена левица": Този референдум за евр...
Иван Иванов: През август ще започне ремонтът на отсечката, на коя...
Съвети за здрави бели дробове от д-р София Ангелова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).