Интензивен трафик по граничните пунктове в страната

Автор: ИА Фокус
Коментари (0)
13:37 / 20.05.2023
1033
Интензивен е трафикът нa ГКПП "Видин", ГКПП "Кардам'', ГКПП "Оряхово" и ГКПП "Русе"  за товарни автомобили на изход, съобщиха от Гранична полиция. 

Извършва се монтаж на допълнителна покривна конструкция на двете крайни трасета на ГКПП "Видин" на изход и на вход в България. Движението се пренасочва през останалите трасета чрез пътна сигнализация.

Преминаването през съвместните гранични пунктове "Кайнарджа"/"Липница" и "Крушари"/"Добромир" се осъществява съгласно договореното работно време от 8 до 20 часа.

Поради технически причини на ГКПП Свищов- ферибот се преустановява пропускането на превозни средства в двете посоки.

Границата с Гърция:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове. 

През съвместните гранични пунктове "Златоград"/ "Термес" и "Ивайловград"/"Кипринос“ могат да преминават само леки коли и микробуси.

          

Границата с Република Сърбия:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове.  

В зоната на ГКПП "Калотина" се извършват строително-монтажни дейности във връзка с договор за реконструкция и модернизация на пункта. Дейностите налагат временно стесняване на пътните платна и реорганизация на движението на преминаващите превозни средства. През празнчните дни пътуващите с леки автомобили следва да имат предвид, че временната организация на движението преди и в зоната на граничния пункт може да удължи времето за преминаване.

Границата с Република Северна Македония: 

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове. 

Границата с Република Турция:

Трафикът е нормален на всички гранични контролно-пропускателни пунктове..

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Управител на месарница: Цената за половин или цяло агне е 30 лв. ...
Ако цените на агнешкото ни спират, то поне дроб сарма можем да сл...
Сайтовете на НАП, Агенция "Митници" и МЕУ се сринаха
Правилата за пенсионното осигуряване и данък върху наследствата щ...
Шефката на КЗП: ВАС с поредно решение в защита на хората, ползващ...
Revolut с хубава новина за клиентите си, премахва такси, но срокъ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).