Известна българска певица от близкото минало лъсна в сайт за възрастни, ето каква й е тарифата

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
11:36 / 23.09.2021
6154
Анна Георгиева, по-известна у нас като Анн-Джи, лъсна в секссайт и потресе всичките си фенове. Някогашната певица вече се изживява в съвсем различно амплоа и вече е част от непрекъснато популяризиращата се платформа OnlyFans, където публикува свои еротични снимки и видеа.

Всичко, което бившата изпълнителка качва в сайта, е достъпно само за потребители, които са заплатили желаната от нея такса, за да могат да я видят в горещ и съблазнителен вид.

В посочената информация Анн-Джи е описала спортните си постижения, като не е пропуснала да се представи и като момиче на "Плейбой" и разбира се - певица. Тя има качени вече 332 публикации, а харесванията генерират брой, малко над 2000, пише "Телеграф".

Любопитна подробност са посочените такси - обичайно момичетата, които са част от платформата, обявяват една цена. Трикратната световна шампионка по фитнес е задала четири опции - 20 долара за месец, 54 долара за три месеца с включени 15% отстъпка, 70 долара за шест месеца с включена 40% отстъпка и 140 долара едногодишна такса с включена 45% отстъпка. Последните й публикации са съвсем пресни, от септември месец.

Малко по-рано в същия сайт се регистрира и скандално известната Албена Вулева, като нейните изисквания бяха 10 долара за видно съдържание в рамките на един месец и 22 долара за три месеца.

Припомняме, че въпросната платформа е на 5 години, като потребителите й бележат двоен скок в последната година, най-вече заради самотата по време на пандемията, както и заради факта, че мното хора загубиха работата си и гледат на OnlyFans като начин да изкарат прехраната си.

Виж коментарите (1)

Още по темата (2879):
15.05.2023 Двама холивудски мачовци се разбраха за нов филм
17.05.2022 Трудно бихте я познали! Вижте как изглежда днес една от участничките в "Ергенът"
01.04.2022 Лили Иванова разпродава тениски, албуми и автографи, цените започват от 1
лев
31.03.2022 Хостеси обират чанти по тузарски барове, две от тях вече са арестувани
31.03.2022 Мъжът на Сашка Васева: Монахини се грижат за нея
30.03.2022 Какво се случва с Веселин Маринов? Всички онемяха от вида му
Още новини от Национални новини:
Желязков: Категорично неприемливо е президентът Радев да чертае б...
Илияна Йотова: Когато реша и ако реша да се кандидатирам за прези...
Има принципно решение възрастта на пенсиониране и за двата пола д...
Брокер: Слабото предлагане на имоти не значи, че всяко жилище мож...
Владислав Горанов: Неадекватно решение на президента! Мисля, че е...
Виктор Димчев: Президентът Румен Радев е национален предател!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).