Калин Стоянов:  В ситуацията, в която сме поставени, няма какво друго да искаме, освен избори

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
21:45 / 22.11.2024
1781
Готови сме за избори. В ситуацията, в която сме поставени, няма какво друго да искаме, освен избори". Това заяви в ефира на БНТ бившият вътрешен министър и настоящ депутат от "ДПС - Ново начало" Калин Стоянов

Аргументира се, че зад партията му стоят 300 000 избиратели и имало възможност да надградят резултата си.

"Убеден съм, че на следващи предсрочни парламентарни избори, ще имаме над 400 000 избиратели".

Според Стоянов всички хора, които ползват "артилерия от думи за декларации, кордони и технически председатели", трябва да "приемат обстоятелството, че новото начало е факт".

"Днес за пореден път станахме свидетели на поредната серия от един политически латиносериал, в който чухме само нападки, реплики, дуплики и лични обяснения. От всичко това има и положителни страни - стана ясно за пореден път как определени хора могат да бъдат определени като политически лицемери".

Обясни, че предоставената на "Ново начало" сграда в София е получена след молба до областния управител и чрез решение на Министерския съвет и в това няма нищо ненормално.

"ДПС си има своя сграда, но там сме постъпили абсолютно демократично и добронамерено и хората, които останаха верни на Доган, останаха в тази сграда".

Стоянов не вижда нищо странно в предвидените от Министерския съвет пари за общини, в които "Ново начало" печели мнозинството от гласовете на изборите

Виж коментарите (0)

Още по темата (1312):
25.05.2025 Киселова: Конституционният съд със своя акт ще сложи окончателно край на този спор
23.05.2025 ПП-ДБ за предложението на Пеевски: На такива шантажи не се поддаваме
23.05.2025 МОН предложи промени в Закона за предучилищното и училищното образование
23.05.2025 Петров от "Възраждане": Сарафов нехае за този случай! И малките деца знаят, че това са Киро и Асен
23.05.2025 Пеевски със законопроект: Без субсидия и офиси за партии, чиито лидери са с обвинения по НК
23.05.2025 Предлагат признаването на собственост върху имота при недостатъчно документи да става чрез разпит на трима свидетели
Още новини от Национални новини:
Слави Ангелов: Присъдата на Семерджиев е неадекватна, трябваше да...
Крум Зарков: С референдума президентът затвори полето за маневрир...
Доц. Красен Станчев: Животът на хората не зависи от това дали пар...
Кардиолог: Стартовите заплати на медиците са обидно ниски
Даниел Митов разпореди незабавна проверка на обществената поръчка...
Превозвачите: Настоятелно за реални и навременни мерки за огранич...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).