Кирил Петков за горивата: Всява се паника!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (13)
08:38 / 03.03.2022
1752
Без никаква причина в момента се всява паника за горивата! Това написа в личния си Фейсбук профик късно снощи премиерът Кирил Петков, научи Sofia24.bg.

"Един танкер разтовари днес, чакат се още два танкера за разтоварване в Лукойл. Гориво има и няма никакъв шанс да спре или да свърши! Утре ще призова КЗК да извърши проверка кой и как спекулира с цените!", допълва Петков.

"Другата хибридна лъжа е, че сме щели да изпратим войници в Украйна. Поредната фалшива новина! Колкото и хибридни лъжи да се разпространят, проблемът им е, че остават лъжи, а на лъжата краката са къси!", завършва публикацията си премиерът.

Виж коментарите (13)

Още по темата (4674):
19.05.2025 Зеленски: Обсъжда се среща между САЩ, Украйна, Русия и страните от ЕС
19.05.2025 Путин: Русия и Украйна трябва да намерят компромис, като цяло двете страни са на прав път
19.05.2025 Тръмп: Преговорите между Русия и Украйна започват незабавно
19.05.2025 Путин: Разговорът с Тръмп беше откровен и смислен, Русия е готова да работи с Киев
19.05.2025 Разговорът между Тръмп и Путин все още продължава
19.05.2025 Телефонният разговор между Тръмп и Путин започна
Още новини от Национални новини:
Депутатите в парламента ще обсъждат безопасността по пътищата и р...
МО: Без паника, ако видите военна техника по пътищата!
Асен Василев за еврозоната: Тези, които плашат население, имат за...
АПИ съобщи добрата новина за шофьорите по АМ "Тракия"
Запечатаха партийната централа на ДПС на Ахмед Доган, депутатите ...
Проф. Григор Димитров: Здравната система е небалансирана, работи ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).