Клиент на "Виваком" показа SMS от тях и отсече: Вие си правете изводите

Автор: Васил Динев
Коментари (23)
14:06 / 05.01.2022
88589
Пловдивчанин се свърза с редакцията на Plovdiv24.bg, за да съобщи: "Здравейте! Ето какъв есемес получих от "Виваком" преди малко. Изводите ги оставям на вас и вашите читатели:

Уважаеми клиенти, във връзка с увеличението на цените на основните енергоносители и ръста на инфлацията, и на основание на Общите условия на Vivacom от февруари 2022 г. цената на месечния абонамент ще бъде увеличена с до 1 лев с ДДС за всяка услуга. Промяната ще бъде отразена в месечната сметка от февруари 2022 г. 

Виж коментарите (23)

Още по темата (110):
05.05.2025 Шефката на КЗП: ВАС с поредно решение в защита на хората, ползващи мобилни услуги
21.03.2025 КЗП обвини Йеттел в непрофесионализъм и предоставяне на подвеждаща
информация
20.03.2025 ВАС отмени като неправилно определение на АССГ, увеличението на цените на "Йеттел България"
14.03.2025 Шефката на КЗП Мария Филипова: Това касае всички българи, които са заинтересовани от развитието на казуса с "Виваком" и промяната в договорите
28.02.2025 ВАС потвърди забраната на КЗП "Виваком България" ЕАД да индексира цените на месечните такси
23.02.2025 Организации искат затвор за управителите на телекомите, които нарушават потребителските права
Още новини от Национални новини:
Въвеждат ограничения за движение и обходни маршрути за камиони и ...
Адвокатът на Иван: Разплака се, иска да види майка си
Разследване тече и в дарк нет заради убийството на Магдалена
Достъпът до сайтовете на институциите е възстановен, министърът р...
Управител на месарница: Цената за половин или цяло агне е 30 лв. ...
Ако цените на агнешкото ни спират, то поне дроб сарма можем да сл...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).