Лична трагедия съкруши Цвета Караянчева

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
19:53 / 17.04.2025
1250
Майката на Цвета Караянчева е починала. Златка Вълчева е издъхнала на 79 години в четвъртък. За кончината й съобщи самата депутатка от ГЕРБ в профила си във Фейсбук.

"Тя бе добър човек. Имаше душа на светец и усмивка на ангел. Бе смирена и блага в своята праведност. Обичаше всички и бе неспособна да мрази. Никога не погази нито човешките, нито Божиите закони. Моята майчица вече е на небето, при баща ми, когото не успя да прежали. Светъл да я пътят ти, майчице! Ти милееше за всички и сега ще бдиш над нас от отвъдното. Никога няма да те забравим! Почивай в мир!", написа Цвета Караянчева.

Поклонението ще се състои в събота, 19 април, в храма на гробищния парк Кърджали от 11.30 до 13 часа.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Празник е! Ето кой има имен ден
Можеш ли да откажеш да покажеш лична карта на полицай?
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След 2 часа очаквайте...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е безумна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).