"Лидл България" с позиция за отровните пуканки

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
19:19 / 29.05.2023
4228
Становище на Lidl във връзка с публикация в Plovdiv24.bg със заглавие "Лидъл изтегля свой продукт защото може да предизвика гърч, кома и смърт“:

"Във връзка с ваша публикация от 28 май 2023 г. относно изтегляне на продукт "Пуканки за микровълнова Snaktastic“ от магазините на Lidl в Обединеното кралство, бихме искали да успокоим българските потребители, че този продукт не се предлага в България и го няма в нито един от магазините Lidl в страната.

Пуканките за микровълнова фурна, които "Лидл България" предлага, са под марката Snack Day и са от друг доставчик.

Още веднъж бихме искали да успокоим нашите клиенти и да ги уверим, че нямат повод за притеснение".

Екипът на Лидл България

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Управител на месарница: Цената за половин или цяло агне е 30 лв. ...
Ако цените на агнешкото ни спират, то поне дроб сарма можем да сл...
Сайтовете на НАП, Агенция "Митници" и МЕУ се сринаха
Правилата за пенсионното осигуряване и данък върху наследствата щ...
Шефката на КЗП: ВАС с поредно решение в защита на хората, ползващ...
Revolut с хубава новина за клиентите си, премахва такси, но срокъ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).