Lidl за снимката с разголения чичо: Не е правена в България!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (3)
11:24 / 29.01.2019
2559
Снимка на мъж в Lidl взриви мрежата. Според пост във Фейсбук изумителният кадър е заснет в хипермаркета във Видин по време на промоция на панталони. Днес от въпросната верига се свързаха с Varna24.bg, за да пояснят, че фотосът не е направен в техен магазин в България, без обаче да пояснят за коя държава точно става въпрос.

Припомняме, че според публикацията безумната сцена се е разиграла пред очите на десетки клиенти. Възрастният мъж отишъл съвсем спокойно до кошовете с панталоните и започнал да се съблича. Потресена от действията касиерка му направила забележка да се облече. Той обаче без много да се коси веднага заковал с отговора си служителката: "Да сте направили пробна, стрино“.

Виж коментарите (3)
Още новини от Национални новини:
Човек, пенсионирал се през 2020 г., получава с 30% по-ниска пенси...
Ивайло Мирчев: ПП-ДБ внася искане за изслушване в парламента за "...
Проф. Боян Дуранкев: В България имаме чудесни възможности за увел...
Утре се ограничава движението в посока Варна по АМ "Хемус"
Желязков за искания референдум: Призовавам президента да преразгл...
Доц. Валентин Вацев: Както Европа се подготвя за директен военен ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).