Майката на малтретираните деца от Монтана ще ги прибере при себе си

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:01 / 11.01.2025
1494
Децата, които са бити с кол и тиган от техния баща са вече в Кризисния център в Монтана. Майка им трябва да пристигне от Сопот днес, за да ги вземе. 

Сигнал за насилието на децата са подали съседи. Институциите веднага ги извели от дома им.

От социалните разказаха, че още през септември бащата ги е потърсил и е казал, че има затруднения да се грижи за двете деца. Тогава са го подпомогнали с дрехи, купили са учебници и бил наблюдаван до декември. Казал е след това, че има здравословни проблеми и ще трябва да влезе в лечебно заведение.

Децата отново са били настанени в Кризисния център. Потърсена е и майката и, според думите на социалните, тя тогава е отказала да ги вземе и да се грижи за тях.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Диана Андреева-Попйорданова: Културата е приоритет и пиар на поли...
Кирил Топалов: Нестинарството не е нещо, в което да има някаква д...
Азис отговори на Даниел Митов: Тъжно. Ужасно
Радомир Чолаков: Референдумът на Радев беше опит за шум в 12 без ...
Киселова за искането на Радев към КС: Според мен ще бъде допуснат...
Ограничават движението по АМ "Хемус" в посока Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).