Министър Надежда Йорданова е на посещение в Брюксел

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
13:30 / 21.03.2022
964
Министърът на правосъдието Надежда Йорданова провежда поредица от срещи в Брюксел с представители на Европейската комисия и Европейския парламент. Целта на визитата е обсъждане на актуални теми от област Правосъдие: законодателни актове, които се обсъждат в Съвета и Европейския парламент, годишните доклади на Европейската комисия относно върховенство на правото, съдебна реформа и правосъдни аспекти на мерките по отношение на санкциите в Украйна, съобщиха от пресцентъра на правосъдното министерство.

Предвидено е министър Йорданова да проведе разговори със заместник-председателя на ЕК Вера Йоурова, еврокомисаря за иновации, научни изследвания, култура, образование и младеж Мария Габриел, председателя на Комисия по граждански свободи, правосъдие и вътрешни работи (LIBE) Хуан Лопес Агилар, заместник-председателя на LIBE и съпредседател на антикорупционната интергрупа в ЕП Даниел Фройнд и българските евродепутати от комисията LIBE.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
Медицинските специалисти в готовност на протестни действия заради...
Белобрадова за скандала в ЕП с Никола Минчев: Той няма никакви пр...
Желязков отива на аудиенция при папа Лъв XIV, ще се срещне и с Дж...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).