Млади хора пострадаха в катастрофа край Шумен

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
11:04 / 25.01.2021
1324
26-годишен мъж от село Самуил, водач на лек автомобил, две пътнички на 25 и на 24 години са  е пострадали при пътнотранспортно произшествие между селата Струйно и Студеница. Сигнал за катастрофата е приет малко след 19:30 часа на 22 януари.

Водачът на лек автомобил Тойота "Корола Версо“  с разградска регистрация поради движение с несъобразена с пътните условия скорост загубил контрол над автомобила, и се преобърнал в крайпътна канавка.

След удара водачът, двете пътнички и пътник на 27 години са откарани в МБАЛ- Шумен . След преглед било установено, че 26-годишният водач е с фрактура на ляво бедро, 25-годишната пътничка е с фрактура на лява ключица и контузни рани, а 24-годишната е освободена за домашно лечение със счупени хрущяли на носа. Без наранявания е 27-годишният пътник. Образувано е досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Ето какво показа проверката на фирмата, репатрирала катастрофирал...
Как и до кого да подадем сигнал ако не сме доволни от оказана мед...
Директорът на полицията в Хасково подаде оставка, а Митов я прие
Даниел Митов: Когато е бил подаден сигналът към МВР, момичето в Х...
Предлагат шефът на ДАНС да оглави Комисията по досиетата
Патриархът от Варна: Самостойната православна църква, нашата азбу...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).