Николай Георгиев открит мъртъв след странен пост във Фейсбук

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:29 / 19.12.2019
1920
24-годишният Николай Георгиев, който изчезна безследно на 15 декември, е бил открит вчера мъртъв, съобщиха негови близки, които по-рано призоваха в социалните мрежи всеки, който е виждал младежа да подаде сигнал в полицията. Николай е видян за последно в неделя, когато напуска дома си в софийското село Доброславци. Малко по-късно телефонът му е засечен последно в село Мрамор. Все още не е ясна причината за смъртта на студента по философия, но по неофициални данни той сам е отнел живота си. 

Eдин от последните постове на младежа във Фейсбук завършва с думите: "Много скапан свят. Едни и същи порочни модели в своя безсмислен кръговрат. И имаме претенция да сме по образ и подобие на какво?"

Във вторник 15-годишният ученик от Столичната гимназия по електроника "Джон Атанасов" Иван Дешев бе намерен мъртъв в района на ТЕЦ-София и ул. "История славянобългарска". Часове по-рано родителите му го обявиха за издирване. Оказа се, че момчето е посегнало на живота си след любовно разочарование. Иван ще бъде изпратен в последния си път утре в гробищния парк в Карлово.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Празник е! Ето кой има имен ден
Можеш ли да откажеш да покажеш лична карта на полицай?
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След 2 часа очаквайте...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е безумна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).