Официално! "Виваком" обяви с колко ще увеличи цената на месечния абонамент

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (12)
17:14 / 29.12.2021
6291
"Виваком" уведоми своите абонати, че от 1 февруари 2022 г. увеличава с по 1 лев таксата за всяко услуга, което клиентите им ползват. Услуги с месечни абонаменти до 19.99 лв. с ДДС включително ще бъдат увеличени с 0.50 лева с ДДС. Услуги с месечни абонаменти над 19.99 лв. с ДДС ще бъдат увеличени с 1.00 лев с ДДС. От компанията твърдят, че промяната на цената засяга само месечния абонамент за услуги и няма да се отрази в промяна на лизинговите вноски на устройства на изплащане.

Ето цялото им съобщение:

Във връзка с увеличението на цените на основните енергоносители, оборудване и услуги планираме промени на месечните абонаменти, като те ще бъдат минимални и няма да надвишават натрупаната инфлация за 2021 г. Увеличението на месечните абонаменти се извършва на основание на Общите условия на Vivacom за съответните услуги и ще бъде не повече от 1 лв. с ДДС за всяка услуга. Промяната ще се отрази във фактурите считано от м. февруари 2022 г.

По този начин продължаваме да следваме нашата стратегическа цел да предлагаме високо качество на оптимална цена.

Vivacom направи значителни инвестиции и предлага на своите клиенти изключително модерната ТВ платформа EON, осигуряваща невероятно клиентско изживяване. Ние инвестираме в изграждането на най-голямата 10-гигабитова мрежа, предоставяме 5G услуга с най-голямо покритие в България.

Ще продължим да следваме неотлъчно своята амбициозна инвестиционна програма и ще развиваме най-добрите фиксирани и мобилни мрежи. 

Виж коментарите (12)

Още по темата (110):
05.05.2025 Шефката на КЗП: ВАС с поредно решение в защита на хората, ползващи мобилни услуги
21.03.2025 КЗП обвини Йеттел в непрофесионализъм и предоставяне на подвеждаща
информация
20.03.2025 ВАС отмени като неправилно определение на АССГ, увеличението на цените на "Йеттел България"
14.03.2025 Шефката на КЗП Мария Филипова: Това касае всички българи, които са заинтересовани от развитието на казуса с "Виваком" и промяната в договорите
28.02.2025 ВАС потвърди забраната на КЗП "Виваком България" ЕАД да индексира цените на месечните такси
23.02.2025 Организации искат затвор за управителите на телекомите, които нарушават потребителските права
Още новини от Национални новини:
Въвеждат ограничения за движение и обходни маршрути за камиони и ...
Адвокатът на Иван: Разплака се, иска да види майка си
Разследване тече и в дарк нет заради убийството на Магдалена
Достъпът до сайтовете на институциите е възстановен, министърът р...
Управител на месарница: Цената за половин или цяло агне е 30 лв. ...
Ако цените на агнешкото ни спират, то поне дроб сарма можем да сл...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).