Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Откриха марихуана за над 158 00 лева на МП "Капитан Андреево"
Автор: Екип Varna24.bg 12:07 / 06.03.2023Коментари (0)556
© Агенция
Близо 40 кг марихуана откриха митническите служители на МП Капитан Андреево при проверка на товарен автомобил. Това съобщиха от пресцентъра на Агенция "Митници".

На 02.03.2023 г. на пункта в посока към Република Турция пристига влекач с полуремарке с българска регистрация. Шофьорът – български гражданин, заявил, че пътува от България за Турция без товар и няма лични вещи, стоки или валутни ценности за деклариране. Превозното средство е селектирано за щателна митническа проверка, при която в матраците на леглата за почивка в шофьорската кабина са открити 64 полиетиленови пакета, машинно запечатани и вакуумирани, съдържащи суха зелена тревиста маса. Направен е полеви наркотест, който показал реакция на марихуана. Наркотичното вещество е с общо бруто тегло 39.550 кг на стойност 158 200 лева.

По случая е образувано досъдебно производство от разследващ митнически инспектор, което се провежда под надзора на Окръжна прокуратура – Хасково.С постановление на наблюдаващия прокурор водачът на товарния автомобил е задържан за срок до 72 часа. Предстои Окръжна прокуратура -Хасково да внесе искане в съда за определяне на мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо водача.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
ТВ и шоу сезон 2023/2024 г.
Някой да е виждал този човек? 69-годишен благоевградчани се издирва 
Телефоните в България пропищяха - сигнал от президента
Кабинетът "Денков - Габриел"
Газови доставки
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Как се справя Община Варна с овладяването на последиците от проливните дъждове?
Много добре
Добре, но можеше и по-добре
Не се справи
Пълна трагедия

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0888 53 26 24
novini@varna24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: