Пак ни "предупредиха", ще ни закриват акаунтите – не се връзвайте

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:31 / 20.02.2025
877
Хакерските атаки към една от най-популярните пощи у нас ABV не спират. Потребителите получават предупредителни или заплашващи имейли непрекъснато.

Пак ще напомним – това е фишинг атака, която цели достъп до личните ви данни и не бива да се подавате на внушения.

Последният хит е със следния текст:

Dear ...,

Заявка за затваряне на имейл, открихме необичайна дейност във вашия акаунт и от вас се изисква да потвърдите информацията за сигурността на вашия акаунт.

За да избегнете ограничаване или блокиране на вашия акаунт днес, просто щракнете върху адреса по-долу, за да започнете упражнението си за проверка

Login/ABV/mail/unlock/validation/excercise/w – дори не си помисляйте да кликнете на този линк.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Проф. Ива Христова: Лаймската болест се доказва най-често с кръве...
Нинова: Нека не се примиряваме с експлоатацията на работещите, н...
България, Португалия и Италия са страните с най-застаряващо насел...
Кузман Илиев: Часовете за обучение, предвидени в шофьорските курс...
Огромно задръстване на Дунав мост в посока България. Пътуващите с...
Киселова: Цената на свободата винаги е висока


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).