Пияна жена стреля с пистолет пред заведение, след което отпраши с автомобил

Автор: Стоян Маджиров
Коментари (1)
15:57 / 30.07.2019
1435
40-годишна жена е задържана в ареста с полицейска мярка до 24 часа. Пред заведение в Кюстендил, в нетрезво състояние, тя е възпроизвела изстрели с газов пистолет, качила се в лек автомобил и потеглила в неизвестна посока. Не след дълго полицейски патрул я спрял и с техническо средство било установено, че се е качила в колата след употреба на значително количество алкохол.

За извършеното нарушение е започнато бързо полицейско производство, а за възпроизведените изстрели е образувано досъдебно производство. За случая е уведомен дежурен прокурор.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...
Иван Сотиров: Кризата в Столична община и държавата може да се ре...
Пореден случай на агресия в благоевградско училище! Двама мъже би...
Министърът на отбраната за скандала с F-16: Всичко започна от Рум...
Учени откриха кой витамин се бори с рака


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).