Пожарникарите на 2018 година: Страхът идва, след като мине инцидентът

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:30 / 09.02.2019
1952
Пожарникарите на 2018 г. комисар Иван Панайотов и младши инспектор Симеон Симеонов разказаха в "Тази събота и неделя" по bTV, че страхът идва след инцидента.

В момента на  получаване на сигнала за пожар, наводнение или катастрофа, адреналинът има превес, казаха пожарникарите.

Те са отговорили на 2000 сигнала за миналата година, като за първи път са участвали и при спасяване на хора при катастрофи.

"79 са катастрофите, в които спасявахме хора, мисля, че сме спасили повече човешки животи, отколкото сме загубили", отбеляза комисар Иван Панайотов.

Младши инспектор Симеон Симеонов сподели, че преди всяка смяна се прекръства, за да мине тя благополучно.

Комисар Панайотов пък открои, че всеки ден при излизане за работа си казва "Какво добро да направим" и сподели, че от малък е искал да стане пожарникар, защото в семейството му баща му е бил такъв, както и чичо му.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
"Тренд": 59% от българите подкрепят идеята за референдум за еврот...
Тома Биков: Липсва ми отговорът на Радев на самия въпрос, който з...
Промени в Закона за кадастъра и имотния регистър – важно при прех...
Църквата срещу нестинарството: Митрополит призова да не се участв...
НАП изпрати писма до над 5 хил. дружества
Кузман Илиев: С въвеждане на цифровото евро ЕЦБ цели да постигне ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).