Премиерът Желязков свиква спешно Съвета по сигурността

Автор: Петър Дучев
Коментари (1)
08:20 / 04.03.2025
1555
Министър-председателят Росен Желязков свиква заседание на Съвета по сигурността към Министерския съвет.

Темата на заседанието е "Преглед и анализ на актуалната геополитическа ситуация и произтичащите от нея рискове за националната сигурност". Освен до постоянните членове на Съвета, покани за участие в заседанието са изпратени и до председателите на всички парламентарни групи.

Заседанието на Съвета по сигурността ще се проведе днес следобед в сградата на Министерския съвет.

Виж коментарите (1)

Още по темата (567):
02.05.2025 Мая Манолова: Приемането на законите за тавана на надценките и за агрохранителната верига не обслужва търговските вериги
02.05.2025 Георги Георгиев и Нотариалната камара се договориха да има електронно заявяване на актове за вписване в Имотния регистър
02.05.2025 Гроздан Караджов: Шанс да се правят избори през тази година няма
01.05.2025 Зафиров: За съжаление опозицията продължава да хаби ценно парламентарно
време
01.05.2025 Гуцанов: Адекватните доходи от достоен и оценен труд са най-добрият начин да се преборим с неравенствата
30.04.2025 Даниел Митов разпореди мерки за подобряване на BG-ALERT
Още новини от Национални новини:
Военнослужещият Калоян Пантаджиев е загиналият моторист от катаст...
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...
Иван Сотиров: Кризата в Столична община и държавата може да се ре...
Пореден случай на агресия в благоевградско училище! Двама мъже би...
Министърът на отбраната за скандала с F-16: Всичко започна от Рум...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).