Президентът Румен Радев се включи в гражданско шествие в памет на Васил Левски

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
18:43 / 19.02.2020
1994
Днес в 17.00 часа започна гражданското шествие, с участието на президента Румен Радев, което ще извърви "Пътя на безсмъртието“ – от килията до паметника на Васил Левски в София пред президентската институция, предава Агенция "Фокус“. Стотици граждани са се събрали пред сградата на Президентството, откъдето ще тръгнат по "Пътя на безсмъртието".

В шествието ще се включи и вицезидентът Илияна Йотова, а също и съветници на президента. Организатор на шествието е Общобългарският комитет "Васил Левски“.

Сред присъстващите са писателят Антон Дончев и лидерката на БСП Корнелия Нинова. Появиха се и соц депутати като Георги Сливенски, Таско Ерменков и др. близки до лидерката.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Киселова от Пещера: Само единни можем да съхраним и предадем след...
Заловиха тираджия, за когото се предполага, че е убил човек в Про...
Ген. Константин Попов за отбраната на континента: Европа закъсняв...
Въвеждат ограничения за движение и обходни маршрути за камиони и ...
Адвокатът на Иван: Разплака се, иска да види майка си
Разследване тече и в дарк нет заради убийството на Магдалена


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).