СЕМ излиза с доклад за предизборната кампания за 48-ото НС

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:54 / 26.10.2022
928
Съветът за електронни медии представя доклада за специализираното наблюдение на предизборната кампания за 48-ото Народно събрание, информират от СЕМ.

Представянето ще бъде онлайн на 27 октомври 2022 г. (четвъртък) от 11 часа. 

Ще бъде огласено и национално представително проучване за източниците на информация по време на избори, се казва още в прессъобщението.

Виж коментарите (0)

Още по темата (865):
22.02.2023 ВМРО прекратява разговорите с "Български възход"
26.01.2023 Георги Свиленски: БСП направи възможното и това, което очакваха българските граждани
27.12.2022 Юрий Асланов: Политическа нестабилност ще се прилее в икономическа и остро ще се усетят социалните последици
26.12.2022 Юрий Асланов: Парламентарно представените партии тупкат топката, изчаквайки и готвейки се за местните избори
15.12.2022 Слави Трифонов: Вежди Рашидов е Дядо Коледа, Десислава Атанасова - Снежанка, а Петков и Василев са седемте джуджета
10.12.2022 Атанас Атанасов: На Борисов му трябва политическа пералня
Още новини от Национални новини:
Бивш конституционен съдия за Крум Зарков: Не трябва да плюеш по р...
Думите на родопския диалект, чието значение трудно ще разгадаете...
Ще посетят ли българските държавници новия папа?
Ще задлъжнее ли България след присъединяването към еврозоната?
Диана Русинова: Тази пътна маркировка не решава проблема
Политолог: Много по-важно е мнозинството какво ще реши, тоест упр...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).