Симеон Дянков нарече депутати "пияници"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (6)
09:27 / 06.12.2012
2102
"Поизмориха се, част от опозицията вече е пияна явно, така че не могат дори да си вдигат ръцете". Това обяви финансовият министър Симеон Дянков късно снощи в парламента. Дебатите по бюджета на бяха прекратени преди 23:00 часа в сряда.

Вицепремиерът не скри своето разочарование, че соцлидерът Сергей Станишев "и за една минута го нямаше в залата". Дянков прогнозира, че в четвъртък до обяд бюджета ще бъде приет окончателно. "За мен голямата изненада е липсата на алтернативен бюджет от БСП", коментира министърът.

"Иван Костов също - много говореше как той има много по-добри идеи, една минута го нямаше в нито един от трите бюджета.

Мартин Димитров се вясна за малко и изчезна. Интересно е, че всички тези хора, които говореха какви добри идеи имат, как ще ги разказват, ги нямаше. Има някои добри идеи от страна на ДПС в бюджета на здравната каса. Те, за съжаление, трябва да се развиват в годините", коментира още Дянков.

Той съобщи, че за провеждането на изборите догодина парите са като за тези през 2009 г. - около 27 милиона лева.

Източник: в. Стандарт


Виж коментарите (6)
Още новини от Национални новини:
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
Медицинските специалисти в готовност на протестни действия заради...
Белобрадова за скандала в ЕП с Никола Минчев: Той няма никакви пр...
Желязков отива на аудиенция при папа Лъв XIV, ще се срещне и с Дж...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).