Скала падна върху жп линия, влак се блъсна в нея и дерайлира

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:28 / 20.12.2018
2555
От 06:12 ч. днес е преустановено движението на влаковете в участъка между гарите Якоруда и Белица вследствие на паднала скална маса върху железния път и последвал удар на пътническия влак от Септември за Добринище в нея. След удара е дерайлирал локомотивът на композицията с първа талига.

Няма пострадали пътници и служители на националния железопътен превозвач. 

До възстановяване на движението влаковете ще се движат в участъците Белица-Добринище и Септември-Якоруда. Направена е организация за превоз с автобуси на пътниците между Белица и Якоруда.

Аварийни екипи и възстановителна техника на Национална компания "Железопътна инфраструктура“ са на мястото за отстраняване на щетите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Предстои голяма промяна при сделките с имоти
Над 340 000 пенсионери в България продължават да работят на трудо...
Иван Сотиров: Кризата в Столична община и държавата може да се ре...
Пореден случай на агресия в благоевградско училище! Двама мъже би...
Министърът на отбраната за скандала с F-16: Всичко започна от Рум...
Учени откриха кой витамин се бори с рака


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).