Тома Биков за бюджета: Как ще се приеме? Докато не е изяснено всичко, по-добре да се стои в това положение

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:10 / 22.11.2024
1785
Трябва да се водят преговори за мнозинство, не за председател на парламента. Това каза преди началото на петия опит за избор на председател на Народно събрание Тома Биков от ГЕРБ-СДС.

От думите на Тома Биков стана ясно, че преговорите за мнозинство трябва да се водят от четирите политически формации, от които зависела възможността за съставянето му.

"Трябва да има разговори. Това е начинът .. с призиви – "Дайте да отпушим, да приемем бюджет". Как ще се приеме? Нали така приемаме по този начин няколко пъти и имаме 18 милиарда дълг. Да станат 40 милиарда ли с този бюджет? По-добре, докато не е изяснено всичко, дори е по-добре да се стои в това положение“, коментира пред БНТ Тома Биков от ГЕРБ-СДС.

Виж коментарите (0)

Още по темата (717):
01.05.2025 КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
01.05.2025 Петър Дафинкичев: Не може да се живее с 620 лева, при положение че 1400 лева са необходими за достоен живот
01.05.2025 Добра новина за хората с просрочени задължения
01.05.2025 Държавните предприятия и търговските дружества с държавно участие ще трябва да внесат 100% от печалбата си в хазната, реши правителството
01.05.2025 Цигарите поскъпват от днес
30.04.2025 Отпускат допълнителни разходи по бюджета на Здравното министерство
Още новини от Национални новини:
Даниел Митов поиска оставката на шефа на ОД на МВР Хасково
Предупреждение от Meteo Balkans: След 2 часа очаквайте...
КНСБ: Където има колективен договор, заплатата е с 14% повече
На пазара се появиха първите череши, цената е безумна
Кой колко взима в България?
Варна посрещна патриарх Даниил


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).