Тя го направи!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:34 / 05.12.2016
1205
Фризьорката Ваня Николова от Пазарджик постигна рекорд за "Гинес" за най-много направени прически за определено време, съобщи БТА. За осем часа днес тя успя да направи 330 прически на повече от сто жени, а изискването от "Гинес" е било за 304 прически, за да бъде признат рекордът. Прическа номер 304 Ваня Николова направи на собствената си дъщеря.

"Аз съм първата официално регистрирана претендентка в тази дисциплина и това е огромно предизвикателство за мен", каза в навечерието на инициативата Ваня Николова. 

Тя уточни, че всяка прическа отнема средно по минута и половина. А за изпитанието се готвила шест години. През целия ден в спортна зала "Васил Левски", където се проведе събитието, стотици пазарджиклии подкрепяха Ваня Николова.


Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Пламен Павлов: Денят на избухването на Априлското въстание трябва...
Близо 700 военни ще преминат през парада на 6 май, техника няма д...
Енергийният министър: От 1 юли ще има нов начин за определяне на ...
Външно с важно предупреждение след ракетни удари на хутите срещу ...
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Възникнал е скандал между Ив...
Детето, хвърлено от мост в Луковит: Мъжът ме преследваше с малка ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).