Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Задържаха шестима българи за брутално убийство в Испания
Автор: Екип Varna24.bg 09:06 / 24.01.2020Коментари (0)911
©
Две години след жестокото убийство на жена във Валядолид, Испания, Националната полиция най-накрая влезе в следите на извършителите. Оказаха се шестима българи и един испанец, съобщиха на пресконференция властите, предава bg voice.

Те са с повдигнати обвинения за това, че на 17 октомври 2018 г. пребиват до смърт 74-годишната жертва. Тя се казва Мария. Намерена е безжизнена от дъщеря си, след като не вдига дълго време телефона си.  

Задържаните за убийството мъже са на възраст между 25 и 41 години. Повдигнати са им обвинения за убийство, грабеж, насилие и участие в престъпна група.

Един от нападателите е успял да избяга в Чехия веднага след убийството, но вече тече дело за екстрадицията му в Испания.

На пресконференция от полицията съобщиха, че ключът към разгадаване на убийството е бил автомобил Рено Сценик, който бил заснет от охранителна камера в района по време на предполагаемото убийство.

В хода на разследването става ясно, че Мария е убита заради ключ от сейф. Тя до последно не казвала къде е, тъй като в него имало 230 000 евро. След като я пребиват до смърт, нападателите си тръгват с малко количество пари и бижута.








Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Преговори за съставяне на правителство 2023 г.
29-годишна родилка почина в Русе
Градският транспорт в София
Мъж е бил убит в района на столичен мол тази сутрин
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Как се справя Община Варна с овладяването на последиците от проливните дъждове?
Много добре
Добре, но можеше и по-добре
Не се справи
Пълна трагедия

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:
За контакти:
тел.: 0888 53 26 24
novini@varna24.bg

За реклама:
Тарифи (виж)
тел.: 0887 45 24 24
office@mg24.bg

Екип
Правила
©2008 - 2022 Медия груп 24 ООД. Varna24.bg - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в Varna24.bg е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.
Статистика: