Заразен с COVID-19 лекар: Ако стане така да ме няма, помнете ме с добро и пазете България!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:36 / 09.10.2020
2086
Д-р Милен Чолаков е заразен с коронавирус и е приет за лечение в шуменската болница. 

Ето какво сподели от профила си в социалните мрежи:  

"Днес ме приеха в МБАЛ Шумен за лечение на Ковид 19 + инфекция. Уведомявам всички мои близки, роднини, пациенти и фенове, че въпреки че не съм Доналд Тръмп - ще се излекувам, ще ме изпишат и пак ще се видим. Ако това не стане... не е голяма загубата Ви, нали?  

Бъдете живи и здрави и знайте, че в последната година бях фамилен лекар и единственият осъзнат доброволец от ОПЛ в Област Шумен, който работи в МБАЛ и Неотложната помощ в Шумен, защото няма лекари, които да помагат в този тежък за всички момент. 

Дадох всичко от себе си на Болния човек, на Шумен, България и българският народ, които обичам от сърце. Ако стане така да ме няма, помнете ме с добро и пазете България! 

Две смърти няма, без една не може!"

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Намаляват максималния размер на глобите за шофиране без винетка и...
Панделиева: Шофьорите правят каквото си могат, а държавата имитир...
Българки спретнаха зрелищно шоу пред очите на стотици туристи от ...
Габриела Димчева: През месец март работа са започнали близо 17 00...
Холестеролът: Приятел, враг или и двете – кои са стойностите, кои...
Наталия Киселова за F-16: Трябва да се пази животът на летците, к...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).