Затвориха магистрала "Тракия" в района на инцидента!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:57 / 02.12.2021
1174
За кратко ще бъде спряно движението по магистрала "Тракия" в посока Бургас заради започналото изтегляне на катастрофиралата цистерна край Войводиново. Автомобилите се насочват през източнообходния път на Пловдив.

Около 15.40 ч. днес в ОДМВР – Пловдив постъпила информация за цистерна с гориво, която пътувала към София, но при неизяснени засега обстоятелства преминала през средната разделителна мантинела в района на 133-ти км и навлязла в скоростната лента за движение в посока Бургас. 

По първоначални данни няма пострадали. Шофьорът на цистерната е на 60 години, няма употреба на алкохол.

Виж коментарите (0)

Още по темата (220):
12.05.2025 Диана Русинова от АМ "Тракия": Ето това трябва да се вижда по нашите пътища
24.03.2025 Затварят част от АМ "Тракия"
19.09.2024 Специален анализ казва има ли нужда от трета лента на АМ "Тракия" между Пловдив и София
19.09.2023 Министър Цеков в Пловдив: Магистрала "Хемус" се строи от 50 години, трябва още една лента на АМ "Тракия"
05.07.2023 90 км/ч не е подходяща скорост за магистрала, след изпреварване се прибирайте в дясна лента
28.06.2023 Ситуация с шофьорка и детето й на АМ "Тракия", добре че там са били двама полицаи!
Още новини от Национални новини:
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
Медицинските специалисти в готовност на протестни действия заради...
Белобрадова за скандала в ЕП с Никола Минчев: Той няма никакви пр...
Желязков отива на аудиенция при папа Лъв XIV, ще се срещне и с Дж...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).