Звезда от "Братя" с ново гадже

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:48 / 07.09.2022
1356
Звездата от "Братя" Алекс Иванов има нова любов. Екранният мафиотски бос Сандо от кримисериала ходи с колежка от НАТФИЗ.

Мацката, пленила сърцето на считания за нов секссимвол на българското кино, се казва Мира. Двамата са заедно едва от няколко месеца. Ала любовта им е силна, все едно имат връзка от години. Въпреки това двойката все още не е свила любовно гнездо. Но за сметка на това обикалят много из България.

Алекс разкри наскоро за връзката си с красивата брюнетка. Екранният Сандо използва рождения ден на любимата си, за да признае любовта им.

"Обичам те толкова много. Само ти на света можеш да донесеш щастие", обръща се звездата към красавицата Алекс.

Влюбените гълъбчета отбелязват празника на Мира във вила в русенското село Широково. Най-вероятно мацката е родом от този край, защото двойката често прекарва време в североизточния район.

Преди да открие любовта в лицето на Мира, Алекс има дълга връзка с друга красива брюнетка - Христина, писа "България Днес".

Двамата дори живеят под един покрив. Имат си и домашен любимец. Отношенията между екранния Алекс и брюнетката обаче се влошават. И Алекс слага край на връзката си с мадамата. Причината - Христина не го подкрепяла в професионален план, а за сметка на това постоянно имала най-различни капризи.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6921):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми, самотата убива хората
27.07.2024 Тихомир Георгиев, DJ Тишо: Най-голямото предизвикателство пред независимите изпълнители са представянето им в медиите и финансирането на собствените им продукти
17.05.2024 Тя е едно от "златните момичета" на Нешка Робева и е единствената двукратна носителка на световната купа по художествена гимнастика
06.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
23.04.2024 Певицата Валя с подробности за своята "Рана"
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
Още новини от Национални новини:
Въпрос в мрежата: Тази маркировка от третокласник ли е рисувана?
Производители се оплакаха: Борсите са затрупани с домати от Албан...
АББ: Банките в България предлагат най-ниските лихвени проценти в ...
Медицинските специалисти в готовност на протестни действия заради...
Белобрадова за скандала в ЕП с Никола Минчев: Той няма никакви пр...
Желязков отива на аудиенция при папа Лъв XIV, ще се срещне и с Дж...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).