99-годишна баба получи любовно писмо от годеника си, изчезнал през Втората световна война

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
17:08 / 30.12.2018
3982
99-годишна британка получи любовно писмо от годеника си, изчезнал по време на Втората световна война, пише The Independent. Писмото, адресирано до Филис Понтинг, е открито от археолози на дъното на Атлантическия  океан, където през 1941 година потънал товарният кораб, с който мъжът пътувал.

Последното писмо, което британката получила от Бил Уокър, било преди 77 години. Тогава той служел в Индия. Бил предложил на Филис да се оженят и тя приела. Но отговор от него не получила. През цялото това време тя мислела, че любовта на живота й е премислил и вече не я иска.

"Само ако знаеш колко съм щастлив, мила моля", написал Уокър в писмото си. Мъжът така и не се върнал след края на войната. А Филис се омъжила цели два пъти. "Не мисля, че Бил е преживял войната. Ако беше жив, задължително щеше да дойде на моята улица. Щяхме да се оженим... Той много ме обичаше", разказва Понтинг.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Ето как да се справите с алергиите с помощ от природата
Манипулацията, която много работодатели прилагат върху служителит...
Това са най-миризливите кучета
Щастлива новина в света на "Прасето Пепа", Ийви се роди
4 пози на спане, които издават, че сте под стрес
Сайтът, чрез който проверяваме правописа си "Как се пише", вече е...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).